Stream

Nabízíme komplexní zajištění živého přenosu (streaming) z vaší kulturní nebo sportovní akce.

Zajistíme pro vás jednoduchý stream z jedné kamery, ale také velký multikamerový živý přenos s grafickým zobrazení výsledků nebo titulků. Zabezpečíme promítání živého přenosu na multimediální kostku, LED stěnu nebo na některou z naších obrazovek.

K lepšímu zviditelnění vaší akce vám vyrobíme a následně zpropagujeme videoklip,reklamu nebo prezentaci sponzorů. Živý přenos vložíme na vaše webové stránky.

Potřebujete li zajistit stream z vašeho meetingu, koncertu, semináře, prezentace, sportovní akce a podobně je náš živý přenos tou správnou volbou pro vás.

Stream Basic

Tento základní typ streamu obsahuje snímání scény jednou kamerou s LIVE STREAMEM na YOUTUBE. Dále je možnost zhotovení záznamu pro následnou postprodukci. To vše ve FULL HD kvalitě.

Idelální je všude tam, kde není potřeba vkládat do obrazu jakoukoliv grafiku. Například pro přenos koncertů, meetingu, zasedání, konference a podobně.

STREAM BASIC

Stream Basic+

Stream Basic + představuje live střižnu s možností živého střihu a LIVE STREAMEM na YOUTUBE. Ke střižně lze připojit až dvě kamery. Dále je možnost zhotovení záznamu pro následnou postprodukci. To vše ve FULL HD kvalitě. Tento typ streamu umožňuje vložení výsledků či informačních titulků, loga nebo video upoutávky do vysílaného videa.

Díky možnosti vložení titulkovací grafiky je ideální jak pro společenské a kulturní akce, tak hlavně sportovní utkání a závody.

           

Stream Profi

Tento typ streamu obsahuje live střižnu s možností živého střihu. Ke střižně lze připojit až pět kamer. Disponuje také video výstupy na LED kostku nebo LED stěnu. Umožňuje vkládání titulků a grafiky, popřípadě přehrávaní upoutávky do přenášeného videa. Do střižny lze připojit externí zvukový mixpult a ruchový mikrofon. Dále tento stream umožňuje provádět zpomalené zpětné záznamy.

Samozřejmostí je zhotovení záznamu pro následnou postprodukci a live streaming na YOUTUBE, to vše ve FULL HD kvalitě.

Stream Profi+

Tento typ streamu obsahuje live střižnu s možností živého střihu. Ke střižně lze připojit až sedm kamer. Disponuje také video výstupy na LED kostku nebo LED stěnu. Umožňuje vkládání titulků a grafiky, popřípadě přehrávaní upoutávky do přenášeného videa. Do střižny lze připojit externí zvukový mixpult a ruchový mikrofon. Dále tento stream umožňuje provádět zpomalené zpětné záznamy.

Samozřejmostí je zhotovení záznamu pro následnou postprodukci a live streaming na YOUTUBE, to vše ve FULL HD kvalitě.

Nadstavby streamu

Pomocí různých specializovaných zařízení lze váš stream variabilně rozšiřovat a poskytnout tak divákům dokonalý požitek ze sledování vaší akce.

Můžete využít zobrazovací techniku od monitoru 24´ až po videostěnu s úhlopříčkou 3m. Také můžete váš stream obohatit o zpětné záznamy, nebo zajistit záznam přenosu a následné zpracování záznamu, jako upoutávku pro příští akci.

Dále vám zajistíme základní ozvučení příslušného místa.

Televizor 127cm

Televizor značky LG s úhlopříčkou 127 cm je vhodný pro zobrazení výsledků, startlistu, video upoutávek nebo prezentace.

Televizor lze instalovat pomocí podstavce na stůl, nebo prostřednictvím stojanu kdekoli do místnosti nebo haly.

 

Televizor 150cm

Televizor o úhlopříčce 150 cm je vhodný pro zobrazení výsledků, startlistu, video upoutávek, prezentace a dalších.

Televizor lze instalovat pomocí podstavce na stůl, nebo prostřednictvím stojanu s kolečky kdekoli do místnosti nebo haly.

Video wall

Video Wall disponuje úhlopříčkou 3m. Stěna je ideálním řešením jak zajistit v hale nebo větším objektu dostatečně velké zobrazení celkových výsledků, video upoutávky, loga sponzorů a další.

Video Wall je umístěn na konstrukci s kolečky a lze ji umístit kdekoli v objektu.

Záznam

Pomocí specializovaných nahrávacích zařízení nahrajeme váš živý přenos a to jak v nekomprimovaném formátu PRORES 422 nebo MOV, tak i v komprimovaném formátu mp4. Záznam je zhotovený v rozlišení FULL HD

Tento záznam následně můžete využít vytvoření videa, rozboru závodů nebo jako výukový materiál.

Replay záznamu

Pomocí samostatného pracoviště doplníme váš živý přenos o zpomalené záběry během pauzy nebo střídání hráčů či závodníků. Díky replay získá váš stream jedinečný rozměr.

Kvadratizátor

Kvadratizátor umožňuje synchronizovaně nahrávat čtyři kamery do jednoho obrazu. Takovýto záznam je vhodný pro analýzu prováděných prvků.

Zpracování obrazu

Díky záznamu z vašeho živého přenosu zhotovíme v postprodukci upomínkový klip nebo sestřih těch nejzajímavějších momentů.

V případě že nám dodáte potřebné materiály před konáním akce, vyhotovíme upoutávku nebo video prezentaci vašich sponzorů, kterou následně zpropagujeme na sociálních sítích. 

UPOUTÁVKA MČR VE SPORTOVNÍ GYMNASTICE 2019

UPOUTÁVKA TEAMGYM MČR 2019 OLOMOUC

Audio technika

Pomocí dvou aktivních 100 W reproduktorů vám ozvučíme vámi požadovaný prostor.

Reproduktory jsou připojeny na mixážní pult, který disponuje sedmi vstupy. Je tedy možno připojit počítač, audio přehrávač  a jakýkoli jiný zdroj zvuku. Mixážní pult také obsahuje dva bezdrátové mikrofony.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial